İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Ziyaretçi Yorumları

Optik mağazamı açma aşamasında optik danışmanlık hizmeti alarak kendimi şanslı hissediyorum. Kesinlikle yeni mağaza açacaklar danışmanlık hizmeti almalıdır. Ticari tecrübeleri ile her telefonda yardımcı oluyorlar. Optik danışmanlık hizmeti veren başta İsmail bey olmak üzere tüm ekibe teşekkürler.
Şefaat ÖZALP
OPTİSYEN - 11 Temmuz 2024, 13:18
Optik danışmanlık tarafından verilen danışmanlık hizmeti ile kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Kısa bir zaman sonra kendime ait optisyenlik müessesemle toplum göz sağlığına hizmet vereceğim
SUDE CAN
OPTİSYEN - 05 Temmuz 2024, 21:28
''Nitelikli Optik Camlar'' konusunda aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldığımı ve optik sektörü çalışanlarına bu tarz verimli hizmetlerin verilmesini değerli bulduğumu belirtmek isterim. Teşekkürler Optik Danışmanlık Ailesi.
Sena ÖZEL
Optik Satış Elemanı - 24 Haziran 2024, 09:17
Optik danışmanlık tarafından düzenlenen danışmanlık hizmetini almak benim için dönüm noktası idi. Müfredat kapsamlı olduğu gibi son derece bilgili ve tecrübeli bir ekip. Bir eğitimci olarak bu deneyim benim için paha biçilmezdi. Sadece teorik bilgimi geliştirmek ile kalmadı, aynı zamanda optisyenlik alanında daha iyi bir kariyer donanımı sağladı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Neriman Gey
Öğr.Görevlisi - 23 Haziran 2024, 20:44
Açılış danışmanlığı için #optikdanışmanlık ekibi ve İsmail bey ile tanıştım. Açılış esnasında tüm gereksiz harcamalardan bizi uzak tutarak sermayemiz doğrultusunda gerekli optik cihazları almamızı sağladı. 1. yılımızı doldurduk çok şükür başarılı bir işletme yolunda ilerliyoruz. #Optikdanışmanlık alınması gereken çok başarılı bir hizmet. Teşekkürler.
Ayşegül SOLMAZ
Ayşegül Optik - 12 Haziran 2024, 13:42