İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Zamandan Tasarruf

Zamandan Tasarruf

Zamandan Tasarruf

Vakit = Nakittir!

Optik mağaza açılışlarında ve çalışma süresince küçük ya da büyük hataların olması muhtemeldir.  Bu hatalar size tecrübe kazandırdığı kadar zaman ve kazanç kaybına da sebep olur!

Yapılan küçük hatalar bazen çok büyük kayıplara neden olabilir. Öyle ki bu hataların düzeltilmesi bazen çok uzun zaman kayıplarına sebep olabileceği gibi müşteri gözünden bakılınca da prestij kaybına da sebep olur. Anlaşıldığı üzere her hata bizden sadece zamanımızı ve kazancımızı götürmez.

Optik mağaza açılışlarında yapılan hatalar açılış sürecimizi uzatabilir. Her şeyi sil baştan yapmamıza neden olabilir. Açılışımızın bir ay ertelenmesi bir ay fazladan kira bedeli ödememize sebep olur.

Optik mağaza açılışında güncel yönetmeliğe uygun dükkan tabelası yaptırmayan bir meslektaşımız hem yeniden tabela yaptırmak zorunda kalır hem de yeniden tabela yapım aşamasını beklemek zorunda kalır. Bu süreçte açılış günü, davetiyeler dahil olmak üzere bütün planlar değişir.

Keşke bütün hatalar böyle olsa. Peki ya ilerde pişman olacağı ve bölge halkına uygun olmayan yüzlerce yanlış model ve marka gözlüğü dükkanında barındırmak?  Yaptığı bu yanlış yatırımın geri dönüşü nerede ise imkânsızdır!

Sizlere zamandan tasarruf etmenin önemini en kısa ve en küçük örneklerle anlatmaya çalıştık.

Optik Danışmanlık hizmetlerimizde önceliğimiz sizlerin en kısa yoldan en hızlı şekilde doğrudan hedefe varmanızı sağlamaktır.